Kulp’ta Tatlıcıların Bayram Mesaisi Başladı

Yaklaşan Ramazan Bayramı tatlı imalatçılarını fazla mesai yapmaya zorladı. Kulp ilçesinin merkezi ve köylerinde sipariş alan ilçe merkezindeki tatlıcılardan Öz Eren Köşem Pastanesi bayrama kadar çok sayıda tatlı üretecek.
Bu Haber 2018-06-11 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp’taki Tatlı imalatçıları, Kulp ilçesi ve ilçeye bağlı köylere gelen talebe yetişmek için fazla mesai harcarken, tatlı imalatının bayramın arefe akşamına kadar devam edeceği öğrenildi.

İlçenin en eski ve köklü pastanelerinden Öz Eren Köşem Pastanesi yenilenen dizaynıyla göz kamaştırırken, Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutulan 25 yıllık deneyimli çalışanlarıyla Yenilenen iş yerinde Hizmet kalitesi, güler yüzlü personelleri ve yılların usta elleriyle hizmet veren işletmenin yeni taşınan yerindeki dizaynı da herkesin dikkatini çekmeyi başarırken Öz Eren Köşem Pastanesi çalışanları Ramazan ayının son günlerinde harıl harıl yoğun bir çalışma temposuna girdi. .

Yeni yerine taşınan ve Merkez yeni mahalle lise caddesi üzerinde faaliyet yürüten ve Kulp İlçesinde en çok tanınan ve özelikle yaptığı lezzetli tatlı çeşitleriyle kendinde bas etmeyi başaran Öz Eren Köşem Pastanesi tatlı satış ve imalathane sahibi Ahmet Eren bayram hazırlıklarına devam ettiklerini söyledi.

Yoğun bir tempoda çalıştıklarını aktaran Ahmet Eren, “1993 yılından beri yani 25 yıldır bu mesleği ben yapıyorum. Bayram yaklaşıyor ve mesaimiz yoğunlaştı. Artık çift vardiya çalışıyoruz siparişlere yetişmek için, çok yoğun bir sipariş var. Sadece Kulp ilçe merkezi ve Köyleri değil Kulp ilçesinin komşu ilçelerine de hizmet vermekteyiz. Dolaysıyla bu yoğunluğumuz Arefe gününe kadar üretimimiz devam edecek." dedi.

 

 

 

Bu haber 11078 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER