Otobüse bindi, vatandaşları dinledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi, minibüs ve otobüste seyahat ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Bu Haber 2018-05-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Atilla, Ofis semtinde belediye otobüsüne bindi, halkla sohbet edip sorunlarını ve önerilerini dinledi. Halkın ulaşım sorununu çözmek için 100 belediye otobüsünü daha hizmete koyacaklarını belirten Başkan Atilla, "Yeni alacağımız otobüslerimizle ulaşım filomuzu güçlendireceğiz. Hemşehrilerimizin konforlu ulaşım hizmetinden yararlanması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Otobüs şoförlerine yönelik eğitim çalışmalarımız sürüyor. Hemşehrilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz." dedi.
Başkan Atilla, üniversite durağında indi, öğrencilerin daveti üzerine Dicle Üniversitesi Kampüsünde bir süre gençlerle oturup sohbet etti. Daha sonra Büyükşehir Belediyesince yapılan Klimalı durakta vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Atilla, minibüse bindi. Huzurevleri semtine kadar minibüsle giden Başkan Atilla, minibüse binen vatandaşların taleplerini dinledi. 

Bu haber 2677 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER