Eren Kuaför 1988 Salonu yenilenen dizaynıyla göz kamaştırıyor

İlçenin en eski Erkek kuaförlerinden Eren Kuaför 1988 Salonu, yenilenen dizaynıyla göz kamaştırıyor.
Bu Haber 2018-05-21 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Eren Kuaför 1988 salonu Kulp ilçesinin en eski ve köklü salonlarından biridir. Kaliteyi, estetiği, teknolojiyi ve ödüllü ürünleri bir araya getirerek hizmet sunarken; rahat bir şekilde konforu da beraberinde sağlamaktadır. Profesyonel ve belirli eğitimlerden geçmiş kadrosu modern dekoru ve hijyenik ortamıyla müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak adına baştan başa yeniledi.

Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde 30 yıldır faaliyet yürüten ve 30 yıllık tecrübesi bulunan Eren Kuaför 1988 salonu yenilenerek müşterilerinin hizmetine girmeye başladı. Hizmet kalitesi, güler yüzlü personelleri ve yılların usta elleriyle yıllardır hizmet veren işletmenin dizaynıda herkesin dikkatini çekiyor.


Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutulan 30 yıllık deneyimli çalışanlarıyla Yenilenen iş yerinde kişiye özel ustura, Anatomik saç kesimi ,cilt bakımı ,akne temizleme ,saç renklendirme, kıvırcık saç düzeltilme ,saç bakım keratini yapılırken , müşterilerinin tercihlerine göre şampuan kullanımına başlandığı gibi daimi müşterilerin havluları da isimleri yazılarak raflardaki yerini aldı,ayrıca sıra bekleyen müşterilerinin sıkılmaması için ücretsiz wifi uygulamasını da hayata geçirerek Kulp ilçesinde bir ilk yapmaya başladı.


Yıllardır sürekli mekan ve hizmet olarak kendilerini yenilediklerini belirten Eren Kuaför 1988 Salonu işleten İnan Eren,” Babam bu işyerimizi 1988 yılında açarak hizmette sundu , arada geçen yıllardan sonra babamın deneyimleri ve biz çalışanların deneyimlerini bir birine katarak ilçemize yakışır güzel bir mekan haline dönüştürmek ve her kesimin rahat edebilecek bir mekan haline getirmek için iş yerimizi baştan başa yeniledik. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde kuaför eğitmenliği yapan bir işletmeyiz, Müşterilerimiz her zaman bu yenilemenin farkında ve tercih edilme sebeplerimizden bir tanesi de bu ,Ayrıca müşterilerimiz en kaliteli ürünlerle hizmet aldığının farkında. Bizler de onlara layık olma adına elimizden gelen tüm hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar bizleri anlayan ve bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Tüm Erkekleri A'dan Z'ye hizmetlerimizden faydalanacağı işyerimize bekliyoruz .Unutmayınız kıyafetiniz saçınızda başlar siz isteyin biz yapalım ”dedi 

 

 

 

Bu haber 9201 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER