Adalet MYO’nun mezuniyet sevinci

Dicle Üniversitesi (DÜ) Adalet Meslek Yüksek Okulu’nun 2017-2018 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.
Bu Haber 2018-05-17 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

DÜ yerleşkesinde bulunan Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen mezuniyet törenine, Adalet Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömer Ergün, Atatürk Araştırma Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bedrettin Kolaç, Rektör Danışmanı Dr. Üyesi Yılmaz Yördem, Genel Sekreter Dr. Kenan Yakupoğlu, akademisyenler ile öğrenciler ve aileleri katıldı.
İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından Adalet MYO’nun tanıtım filmi gösterisi ile başlayan mezuniyet törenin açılış konuşmasını MYO Müdürü Dr. Ömer Ergün mezuniyet sevincine ortak olan ve kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ettiğini dile getirdi. Ergün “2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını geride bırakmak üzereyiz, böylesine bir sevinci yaşamak siz öğrencilerimizin en tabi hakkıdır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı da verimli dolu" dedi.
Adalet Meslek Yüksek Okullarının en fazla tercih edilen meslek yüksekokulları olduğunu ifade eden Ergün, bunun da özellikle Hukuk Fakültelerine geçmek için bir basamak olduğunun büyük payı olduğunu söyledi. Daha sonra okulda birinci, ikinci ve üçüncü olan başarılı öğrencilere plaket verildi. 

Bu haber 3185 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER