Kulp’ta Okul öncesi minikler izleyenleri büyülediler

İlçe Milli Eğitim çok amaçlı konferans salonunda , okul öncesi çocuklar tarafında düzenlenen yıl sonu etkinliği izleyenlerden tam not alındı..
Bu Haber 2018-05-11 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Atatürk ilkokulu ve Vali Nafiz Kayalı ilkokulu anasınıfı öğrencilerinin düzenlendiği yıl sonu etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya ,Şube Müdürleri, öğretmenler , öğrenciler ve veliler katıldı.
Etkinlik ,Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı, daha sonra sırasıyla sahneye Atatürk Anasınıfı öğretmenlerinden Zuhal Akdeniz yönetiminde öğrencileri tarafında Bangır Bangır adlı dans gösterisi ,Vali Nafiz kayalı Anasınıfı öğretmenlerinden Mehtap Şahyunoğlu yönetiminde öğrencileri tarafında Zıp Zıp Tavşan adlı dans gösterisi, Atatürk Anasınıfı öğretmenlerinden Mükremin Altın yönetiminde öğrencileri tarafında Pop Dansı adlı dans gösterisi, Vali Nafiz kayalı Anasınıfı öğretmenlerinden Ebru Gündeş yönetiminde öğrencileri tarafında Sandalye Dansı adlı dans gösterisi, Atatürk Anasınıfı öğretmenlerinden Hacer Şahin yönetiminde öğrencileri tarafında Latin Rüzgarı adlı dans gösterisi, Vali Nafiz kayalı Anasınıfı öğretmenlerinden Mehtap Şahyunoğlu yönetiminde öğrencileri tarafında Palyaço Dansı adlı dans gösterisi ve Atatürk Anasınıfı öğretmenlerinden Elif Ruşen Taşkıran yönetiminde öğrencileri tarafında Silifke yöresi ve Kavuşmayan aşıklar Aşuk ile Maşuk adlı dans gösterisi sergilendi.


Çocukların yaptığı gösteriler büyük beğeni topladı. İzleyenler gösterileri ayakta alkışlarken Gösteriyi izlemeye gelen veliler de çocukların bu tür etkinlikler sayesinde öz güvenlerinin arttığını söylediler. Öte yandan Veliler bu tür etkinlikleri yapan kurum yetkililerine teşekkür etti.
Etkinlik hatıra fotoğrafın çekilmesiyle son buldu.

Bu haber 6554 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER