Barış Ortaokulunda 1. Çocuk Şenliği düzenlendi

Kulp ilçesinde bulunan Barış Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri tarafından organize edilen 1.Çocuk şenliği düzenlendi.Barış ortaokulu bahçesinde düzenlenen 1.Çocuk şenliğine davetliler ve veliler yoğun ilgi gösterdi.
Bu Haber 2018-04-27 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

1.Çocuk şenliğinin Düzenlendiği Barış Ortaokulu Müdürü Mehmet Adıyaman “Okul sadece dört tarafı duvarla çevrili üstünde damı olan yer değildir” cümlesinin altını çizerek konuşmalarını şöyle sürdürdü. Adıyaman “Altını çizdiğim cümleyi bir çok kez okumuşuzdur, duymuşuzdur. Asıl olan bu cümleyi çocuklarımızın dünyasında var edebilmek, hissettirebilmektir. Emeği geçen fedakar öğretmenlerimize,değerli velilerimize,katılım sağlayan bütün davetlilerimiz ile bütün heyecan ve sevinçleriyle hayatımızı renklendiren sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.”dedi.
Barış Ortaokulu Rehber öğretmenleri “Öğrencilerimizi sosyal anlamda desteklemek,moral ve motivasyonlarını yükseltmek,okul ortamını sevebilecekleri bir yer haline getirmek,güzel anılar biriktirmelerine olanak sağlamak amacıyla düzenledik bu etkinlikleri.” dedi.
Barış ortaokulunda Kermesle başlayan 1.Çocuk Şenliğinde öğrenciler tarafından Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait halk oyunları gösterisi sergilendi.Öğrenciler tarafından seslendirilen şarkılar katılımcı ve davetlileri büyüledi.Birbirinden eğlenceli yarışmalarla kıyasıya yarışan öğrenciler heyecan ve yüzleri gülümseten sahneleri birlikte yaşattılar.Şenlik boyunca çalınan müzikler eşliğinde dans edip eğlenen çocukların mutluluğu doruklardaydı. Yüzleri boyanan öğrenciler okul bahçesine rengarenk bir hava kattı.Öğrenciler ve davetlilere mısır ikram edildi.Öğretmen,öğrenci ve velilerin hep birlikte halay çekmesinin ardından şenlik sona erdi. 

Bu haber 7022 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER