Başkan Dülgeroğlu, köy okulları öğrencileriyle yemekte bir araya geldi

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu,Eşi Sevda Dülgeroğlu,Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Atalay,İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya,Şube müdürleri ve öğretmenler Birleştirilmiş sınıflı köy okullarında eğitim gören elli öğrenciyle yemekte bir araya geldi.
Bu Haber 2018-04-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı programından sonra,Kulp Belediyesince Birleştirilmiş sınıflı köy okullarında eğitim gören öğrenciler için tertiplenen yemekte elli öğrenciyle bir araya gelen Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu kendileriyle tek tek ilgilenip sohbet etti.Başkan Dülgeroğlu “Sevgili çocuklar ,23Nisan 1920 tarihinde Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı bir gündür. Demokrasimizin mimarı olan Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk, TBMM’nin açıldığı bu günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak sizlere armağan etmiştir. Geleceğimizin sahibi olan siz çocuklarımızın 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.
Kulp Belediyesince tertiplenen yemek programında yenilen yemeklerden sonra çocuklara dondurma ikram edilerek,oyuncak ve top dağıtıldı.Çekilen hatıra fotoğraflarından sonra yemek programı sona erdi.

Bu haber 5801 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER