Başkan Dülgeroğlu,Aygün mahallesinde yaptırılan yemekhane ve halı saha açılış programına katıldı.

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu Kulp Belediyesince İlçeye bağlı Aygün mahallesinde bulunan Aygün İlköğretim okulunda yapımı tamamlanan halı saha ve yemekhane açılış programına katıldı.Başkan Dülgeroğlu Öğrenciler tarafından çiçek takdim edilerek karşılandı.
Bu Haber 2018-04-20 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Aygün İlköğretim Okulunda yapımı tamamlanan halı saha ve yemekhane açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı.Başkan Dülgeroğlu açılış töreninde yaptığı konuşmada “Ocak 2017 tarihinden itibaren yönettiğimiz Belediyenin bir hizmet kurumu olduğunu ilçemizin her köşesinde yapmış olduğumuz çalışmalarla vatandaşlarımıza hissettiriyoruz.Devletimizin imkanlarını sonuna kadar ilçemizin yüreği geniş,Vatan sevdalısı,değerli hemşerilerimiz için sonuna kadar kullanacağız.Kulp Belediyesi olarak son bir yıl içerisinde Eğitime 4 milyon TL ödenek harcayarak okullarımızın bir çok sıkıntısını giderdik.Sizler her şeyin en güzeline en değerlisine layıksınız. Öğrencilerimizin daha temiz,daha sağlıklı bir şekilde yemek yiyebilecekleri yemekhane ve spor faaliyetlerini yapabilecekleri halı saha yapım projelerini tamamladık.Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Açılış töreninde öğrencilerce sergilenen folklor gösterisi büyük ilgi gördü. Kulp Belediyesince Aygün İlköğretim okulunda yaptırılan Halı saha ve yemekhane kesilen kurdelelerle hizmete girdi.
Başkan Dülgeroğlu’na Cumhuriyet Başsavcısı Onur Kılıç,Lice Alay Komutanı Jandarma Albay Şenol Şenoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Mahir Sağlık,İlçe Emniyet Amiri Abdullah Çullu,İlçe Müftüsü Abdulsamet Şen,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Arslan,Ak Parti İlçe Başkanı Amil Yatçi ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Bu haber 3477 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER