Pasur Belediyespor’da işler yolunda

Diyarbakır Deplasmanlı 1. Amatör liginde. mücadele eden ve haftayı Seyrantepe 21 Spor ile 0-0 beraberlikle kapatarak 1 puan alan Pasur Belediyespor’da keyfler yerinde.
Bu Haber 2018-03-28 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Pasur Belediyespor’un başkanı Cihan Sari, zorlu deplasmanda elde ettikleri beraberlikle ligdeki iddialarını ortaya koyduklarını söyledi. Sari, “Seyrantepe 21 Spor deplasmanında son günlerin en iyi futbolunu sergiledik. Maç boyunca oyun disiplininden kopmadık. Karşılaşma boyunca mücadele ettik ve rakibimizden çok daha etkili futbol ortaya koyduk. İyi futbolumuzun karşılığı olan 3 puandı , 3 puanı kaçırdığımız için üzüldük ama 1 puanı da bileğimizin hakkıyla aldık.Bizi yalnız bırakmayıp 500’den fazla taraftarımız 90’dakika boyunca bizi desteklediği için taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, Tabi ki maç sonunda centilmenliğe uymayan bazı davranışlar oldu karşı tarafın taraftarlarından oluşan 10-15 civarında bir grup takımımızın aracı ve taraftarlarımızın araçlarını taş yağmuruna tutular ve araçlarımızın camlarına ve araçlarımıza zarar vererek bizi özdüler. Bu sporda olmaması gereken davranışlardır umarız bu ilk ve son olur , bu tür olaylar bir daha yaşanmaz ,Bu maçta üstün bir futbol sergileyen ve 90 dakika boyunca en iyi şekilde mücadele eden futbolcularımı kutluyorum,” dedi.


Perşembe günü yani yarın Lice İlçe Stadında Diyarbakır 1968 Spor’u konuk edeceklerini belirten Sari, bu karşılaşmanın zorlu geçeceğini belirtti. Sari, “ Yarın kendi sahamız olan Lice İlçe Stadında saat 14’de Diyarbakır 1968 Spor ile karşılaşacağız. Bu karşılaşma zor iç saha maçımız olacak, hedefimiz bu maçı alıp iyi bir moralle Asıl odaklandığımız hafta sonu Bismil’de Bismil Kızılay Gençlikspor ile karışılacağımız maç olacak , Oldukça zorlu geçeceğini tahmin ettiğimiz bu karşılaşmayı kazanıp, geleceğe umutla bakmak istiyoruz. Hedefimiz bu karşılaşmayı da kayıpsız geçmektir. Zorlu maçın hazırlıklarına da başladık. Çalışmalarımız büyük bir ciddiyetle devam edecek .” diye konuştu. 

Bu haber 6854 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER