DÜ’de 1’nci Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı

Dicle Üniversitesi (DÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarının katıldığı 1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı.
Bu Haber 2018-03-08 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

DÜ Kültür ve Kongre Merkezinde geniş bir katılımla yapılan sempozyuma, Diyarbakır Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Cemil Değirmenci, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kılıç, akademisyenler, kuaförler, öğrenciler ve çok sayıda kursiyer katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda Sempozyum Koordinatörü Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Saç ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Hilal Koluman açılış konuşması yaptı. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Kılıç ise, Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli güzellik uzmanlarını ve güzellik bakım cihazlarını üreten firmaların sahiplerini üniversitede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Sempozyumda, “Güzellik Sektöründe Girişimcilik”, “Medikal Güzellik Konsepti ve Uygulama Teknikleri”, “Yağlı ve Problemli Cilt Bakımlarında Yeni Teknik Bakım Yöntemleri Acneson Tekniği”, “Yeni Nesil Cilt Bakım Teknikleri” ve “Epilasyon Cihazları Hakkında Teknik Bilgiler” konularında sunum yapıldı. 

Bu haber 3333 defa okundu.
Diger Güncel Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER