"Kulp'un refahını arttıracak projeleri hizmete sunuyoruz"

Kulp ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Kulp'un refahını arttıracak projeleri hizmete sunuyoruz" dedi.
Bu Haber 2018-03-01 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, ilçeleri ziyaret etmeye devam ediyor. Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Fatih Dülgeroğlu'nu makamında ziyaret eden Başkan Atilla, ilçeyle ilgili bilgi aldı. Başkan Atilla, belediyelerin koordineli çalışarak halka hizmet sunduklarını söyledi. Daha sonra Kulp'ta görev yapan mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı düzenleyen Başkan Atilla, beklentilerini sordu.
Ardından ilçe esnafını ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşlarla beraber çay içip sohbet etti. Kulp'un önemli bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Atilla, "Kulp'un refahını arttıracak projeleri hizmete sunuyoruz. Milletimiz için varız. Hemşerilerimizin isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Kulp'un eksikliklerini giderecek çalışmalarımız devam ediyor. Hemşerilerimizin sorunlarına çözüm bulmak için her öneriyi dikkate alıyoruz" dedi.
Başkan Atilla, daha sonra Aile Destek Merkezi'ni ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarıyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Bu haber 6053 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER