Başkan Dülgeroğlu ,Kayahan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Kayahan mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Bu Haber 2018-02-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Başkan Dülgeroğluna,İlçe Jandarma komutanı Mahir Sağlık,İlçe Emniyet Amiri Abdullah Çullu,Ak Parti İlçe Başkanı Amil Yatçi,Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmi Atalay ve Fen işleri Müdürü Şaban Tel eşlik etti.
Kayahan Mahallesine ziyarette bulunan Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu ile beraberindekiler Mahalle muhtarı ve mahalle sakinlerince karşılandı.Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Dülgeroğlu dile getirilen öneri ve talepleri tek tek dinleyerek, öncelikli işlerden başlamak üzere bütün taleplerin makul çözümler getirilerek çözümleyeceklerini dile getirdi.Dülgeroğlu “Bu güzel memleketimize ve memleketimizin değerli vatandaşlarına hizmet etmek,bu güne kadar yapılmamış öncelikli işlerin ivedilikle yapılmasını sağlamak öncelikli vazifemizdir. Ziyaret amacımız sizlerle bir araya gelerek sohbet etmek ve taleplerinizi yerinde görüp incelemektir” dedi.
Mahalle sakinlerince sıcak ve memnuniyetle karşılanan Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu ile beraberindekiler İlçe merkezine hareket etmek üzere Kayahan mahallesinden ayrıldı.

Bu haber 5196 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER