Başkan Dülgeroğlu, esnaf ve vatandaşı ziyaret etti

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu ilçe merkezi Cengiz Topel caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek kendileriyle oturup sohbet etti.
Bu Haber 2018-02-15 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu Cengiz Topel caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek durumlarını sordu.Başkan Dülgeroğlu esnaf ve vatandaşlardan gelen öneri ve talepleri dinledi. Dülgeroğlu “Bir yıl gibi bir sürede ilçemizde bir çok alanda ürettiğimiz projelerimizi tamamlayıp siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Devam eden bir çok projemizde kısa sürede tamamlanıp hizmet vermeye başlayacak. Elimizden geldiğince sizleri evinizde,işyerinizde,çarşıda,sokakta ziyaret edip öneri ve taleplerinizi dinlemeye çalışıyoruz.Bizler hep birlikte el ele vererek ilçemize güzel hizmetler kazandıracağımıza inanıyorum.Bizim kapımızda yedi yirmi dört sizlere açıktır ”dedi.
Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Fatih Dülgeroğlu birlikte oturup sohbet ettiği vatandaşlarla vedalaşarak Cengiz Topel caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşların halini hatırını sorarak makamına geçti.

Bu haber 6113 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER