Kulp Belediyesince Okullarda yapılan çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı

Kulp Belediyesi Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan okullara Yemekhane ve halı saha yapımı ile 13 okulun tadilatını kapsayan çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı.
Bu Haber 2018-01-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Kulp Belediyesince 12 Eylül 2017 tarihinde 2 milyon 822 bin 560 TL’ye ihale edilen Merkez ve Kırsal mahallerde bulunan 11 okula yemekhane,10 okula halı saha ve 13 okula ait tadilat çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandı.7 ay gibi kısa bir sürede bu çalışmaların tamamlanacağını dile getiren Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu “Okullarımızda başlatmış olduğumuz yemekhane ile halı saha yapımı ve tadilat çalışmalarımızın büyük bir kısmı tamamlandı.Mevsim şartları nedeniyle durdurmuş olduğumuz çalışmalarımız hava şartları düzeldiği gibi kaldığı yerden devam edecektir.Taahhüt ettiğimiz zaman diliminde bu çalışmalarımızı tamamlayıp öğrencilerimize hizmet sunmaya başlayacaktır.” dedi.

YEMEKHANE Yapılacak Okullar:
Yayık,Zeyrek,Ağaçlı,Aygün,Başbuğ,Ünal,Baloğlu,Kayahan,Hamzalı-Çöl,Sarıçoban ve Uzunova İlköğretim okulu.
Halı Saha Yapılacak Okullar:
Hamzalı-Çöl,Kamışlı,Zeyrek,Aygün,Sarıçoban,Baloğlu,Kayahan,Uzunova,Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Kulp Anadolu İmam Hatip Lisesi.

Tadilat Görecek okullar:
Zeyrek,Baloğlu,Hamzalı-çöl,Kulp Anaokulu,Ünal,Bayır,Yayık,YİBO,Aygün-Sarıçoban,Kayahan,Uzunova,Başbuğ,Vali Nafiz ilköğretim okulu.

Bu haber 5836 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER