KULP KIZILAY ŞUBESİNİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KULP KIZILAY ŞUBE BAŞKANI TAHSİN ZENGİN’İN, KURBAN BAYRAMI MESAJI
Bu Haber 2014-10-03 17:34:52 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>
Bayramlar, sevginin, dargınlıkları ortadan kaldırılıp yeniden kucaklaşmanın, paylaşmanın, dayanışmanın en üst noktaya çıktığı günlerdir. Kurban Bayramı'nda insanlarımız arasındaki yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duyguları daha da artmaktadır. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da diri tutmalı, her türlü dayanışmayı ve bütünlüğü güçlü bir şekilde desteklemeliyiz. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra yaşlılarımızı ve kimsesizleri de ziyaret ederek Kurban Bayramı'nı, ruhuna uygun yaşamaya özen göstermeliyiz.
Önümüz Kurban Bayramı biz hiçbir zaman bize bağış yapın cümlesi kurmuyoruz. Kurban bir bağış değil, bir ibadettir, dinimizin gereğidir. Kurban dayanışmadır, birlikte yaşamdır ve bir sosyal adalettir. Sosyal adaletten kastımız bugün evine et girmeyen insanlarımız kurban münasebetiyle evlerine et temin etmiş olacaklar. Onun için ben Kulp’lu  hemşehrilerimden şunu rica ediyorum. Lütfen kurban ibadetleriniz için  Kulp Kızılay şubesine  başvurarak makbuz karşılığında bedelleri ödenmek suretiyle onun haklarına kurbanlar kesilecektir bu konuda  tüm Kulp’luların duyarlı olması dileğiyle,
 
En derin duygu ve düşüncelerle, başta Kulp’lu  hemşerilerim  olmak üzere tüm İslam âleminin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlarım.

KULP KIZILAY ŞUBE BAŞKANI

TAHSİN ZENGİN  
Bu haber 3747 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER