Kulp YBO futsal takımı maça damga vurdu

Diyarbakır seyran tepe spor salonunda devam eden futsal müsabakalarında yavaş yavaş sona yaklaşırken Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu futsal takımı grup liderleri karşılaşmasında rakibi Kayapınar İMKB Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu ile kıyasıya bir mücadele sergiledi.
Bu Haber 2018-01-11 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Müsabakanın beşinci dakikasında 1-0 yenik başlayan YBO sekizinci dakikasında skoru 1-1 getirdi. Kıyasıya çekişmeli bir şekilde devam eden maçta Kayapınar İMKB Hattat Hamid Aytaç Ortaokulu on birinci dakikada bir gol atarak birinci devreyi önde kapattı.
Müsabakanın ikinci yarısına motive olmuş bir şekilde çıkan Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) yirminci dakikada skoru 2-2 yaptı. Beraberlikle maçı devam ettiren YBO bir çok pozisyon yakalamasına rağmen. Kale direklerinden dönen toplara ve tek kale maç yönetmesine rağmen golü bu dakikalarda bulamadı. Maçın yirmi beşinci dakikasında karşı rakip takımdan bir gol daha geldi. Bu gol YBO takımını iyice hırslandırdı. Müsabakanın son üç dakikasına girerken YBO tekrar skoru 3-3 e getirdi. Müsabaka böyle devam ederken son bir buçuk dakika kalmıştı. Son kozlarını ortaya koyan YBO atmış saniyeye iki gol Sığdırarak müsabakadan 5-3lük skorla kazanmayı başardı.

Bu haber 6257 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER