KULP BELEDİYE EŞBAŞKANLARININ BAYRAM MESAJI

KULP BELEDİYE EŞBAŞKANLARININ BAYRAM MESAJI
Bu Haber 2014-10-02 08:43:27 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>
Bayramlar, aynı dinin, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren ve kırgınlıkları tamir eden ilahi armağanlardır. Rengi, ırkı, dili, mezhebi ne olursa olsun mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.
Bayramlar vesilesiyle yaralı gönüller, bitap düşmüş yürekler onarılmalı, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle bayramlarımız aydınlatılmalı, küskünlüklere son verilmelidir. Ayrıca başta Kobani ,  Rojova  ve Irak’ta olmak üzere tüm dünyada katliama maruz kalan ve zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin dertleri ile hemdert olunmalı ve bu kardeşlerimize dua edilmelidir.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının Pasur halkımızın birlik ve beraberliğine, Bölgemizin Barış ,huzur ve mutluluğuna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz eder, tüm İslam âleminin ve Pasur Halkımızın Kurban  Bayramını  en içten dileklerimizle kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.
Metin DİNAR  ve Sadiye SÜER BARAN
Kulp Belediye Eşbaşkanları
Bu haber 3782 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER