Kulp YBO’dan gol yağmuru

2017-2018 Diyarbakır seyran tepe spor salonunda düzenlenen yıldız erkek futsal şampiyonası tüm hızıyla devam ediyor.
Bu Haber 2018-01-02 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Diyarbakır Yıldız Erkek Futsal şampiyonasında C grubunda mücadele eden Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) futsal takımı mücadele ettiği grubunda ikinci maçını da kazanarak grubunda liderlik koltuğuna oturmaya da devam ederek liderlik iddiasını sürdürerek büyük beğeni topluyor.
C grubunda ,müsabakalara devam eden Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) futsal takımı rakibi Fatıma Zehra İmam Hatip Ortaokulu ile karşı karşıya geldi. Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu (YBO) futsal takımı sahada büyük bir üstünlük sağlayarak rakibinin kalesini 11 kez havalandırdı ve karşılaşmayı 11-0’lık ezici bir skorla kazandı.
Müsabaka sürecini değerlendiren Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Yusuf Saklı, iyi bir derece elde etmek için mücadele ettiklerini ve elde edecekleri başarıları Kulp halkına armağan edeceklerini söyledi. Saklı,” Takım olarak iyi mücadele ettikleri, takımızın durumu iyi, en son aldığımız 11-0’lık skorla iyi moral elde ettik, hedefimiz Diyarbakır Yıldız Erkek Futsal şampiyonasında en iyi dereciyi yakalamaktır, Bu Müsabakalara katılım için maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız sayın Fatih Dülgeroğlu’na ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Fatih Kaya’ya ,Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.”dedi

Bu haber 4536 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER