SERVET GÜZEL ,KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

PASUR-DER BAŞKANI SERVET GÜZEL’İN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Bu Haber 2014-10-02 08:41:00 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>
Dini Bayramlarımız, bütün güzelliklerin bir arada yaşandığı eş, dost ve akrabalar ile hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, yetimlerin, fakir-fukaranın aranıp gözetildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının manevi açıdan yoğunlaştığı müstesna günlerdendir.
Bayramın bize kazandıracağı manevi anlayış sayesinde, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım eli uzatmanın, sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaşmanın önemini daha da derinden anlayacağız. Bütün dünyada  Özelikle Rojova ,Kobani ve Irakt’ta halen yer yer yaşanılan savaş, çatışma ve yıkımlara karşı her zamankinden daha çok acılarını paylaşarak, Bu bayramda nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu unutmayacak, onların yanında olacaksak, aynı şekilde, bayrama buruk giren Rojova’da ,Kobani’de ve sincar’da bize sığınan ve  gelen misafir ailelerimizi de  unutmayacak ve onların yanında olacağız. 
Bu vesileyle, Kurban Bayramının tüm Pasur Halkımıza, tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.
              Servet Güzel
         Pasur-Der Başkanı 
Bu haber 5866 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER