Kulp’ta damak tadına önem verenler için yeni bir et lokantası açıldı ...

Kulp İlçesi Turgut Özal bulvarı, Diyarbakır caddesi Aydoğdu Dlux Evleri A / Blok altı no 3’de yeni lezzet durağı Divan Mangal Başı ve Döner Kebap Salonu Kulp ilçe halkının hizmetine açıldı,
Bu Haber 2017-12-27 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Divan Mangal Başı ve Döner Kebap Salonu, deneyimli aşçıları, genç, dinamik kadrosu ve zengin mönüleriyle Turgut Özal mahallesine ve tüm ilçeye hizmet verecek durumda tasarlandı. Divan Mangal Başı ve Döner Kebap Salonu sahibi Adnan Dursun ,İlçeye yakışır, İlçenin damak tadına uygun bir işletme olarak hizmet vermenin ilk hedefleri olduğunu dile getirdi. Alanında usta aşçılarla geniş bir lezzet yelpazesiyle her damağa hitap edeceklerini kaydeden Dursun, " Kendi İş alanımızda yılardır tecrübe edinmiş bir ekibimiz var. Bu bizim en güçlü yanlarımızdan biri" dedi.
Kulp ilçe halkına hitap edecek konseptleriyle ilçedeki çok önemli bir eksiği gidereceklerini vurgulayan Dursun, "İlçe Halkının Sabah , öğle ve akşam yemeklerinde vakit geçirebileceği ve misafirlerini ağırlayabilecekleri bir mekanın eksikliği bulunuyordu. Divan Mangal Başı ve Döner Kebap Salonu ile birlikte bu önemli ihtiyacı gidermiş olduk. Bu anlamda da çok güzel geri bildirimler alıyoruz. Bu da yaptığımız işin ve bulunduğumuz yolun ne kadar doğru olduğu konusunda bizi motive ediyor. Divan Mangal Başı ve Döner Kebap Salonumuzda, Mangal Çeşitleri olarak,Tavuk Kanat ,Şiş Kanat, Tavuk Biftek , Tavuk But, Tavuk Bonfile , Döner Çeşitleri olarak İskender Kebap , Döner Kebap , Pilav Üstü Döner, Bir Buçuk Keser Döner , Yine Kebap Çeşitleri olarak, Adana Kebap , Urfa Kebap, Patlıcanlı Kebap, Karışık Kebap, Kuzu Şiş , Çöp Şiş, Ciğer Şiş, Kuzu Pirzola ve Kuzu Kaburga olarak sunmaktayız ,Köfte Çeşitleri olarak, Kasap Köfte,Izgara Köfte ve İçli Köfte olarak müşterilerimizin damak tadına uygun olarak sunmaktayız. Dürüm Çeşitleri olarak ise Adana ,Urfa ,Kuzu ,Ciğer ve Döner olarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız kısacası Beyaz ve Kırmızı Et lokomotifinde bir menümüz var. İlçe içinde İsteyen müşterilerimize Alo Paket Motorize servisiyle hizmetimiz sunulmakla birlikte yine iş yerimizde kilo işi mangal servisiyle halkımızın hizmetinde olup çeşitlerimizle zengin fırsatlar sunuyoruz. " diye konuştu.

Bu haber 5388 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER