Zerguz Et Kavurma görkemli açılışla hizmette girdi

Kulp İlçesi Turgut Özal mahallesi Diyarbakır caddesi ,Kulp-Diyarbakır yolu üzerinde hizmete açılan Zerguz Et Kavurma salonu görkemli bir açılışla halkın hizmetine girdi.
Bu Haber 2017-12-19 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Zerguz Et Kavurma salonu açılış törenine çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışa katılan Kulp’lu Vatandaşlar ,yeni açılan iş yerinin ilçeye hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini dileyerek, temiz ve hijyenik bir iş yeri açıkları ve aynı zamanda ilçeye istihdam sağladıkları için işletmecilere teşekkür ettiler.

Zerguz Et Kavurma İşletmecileri ise yeni iş yerinde Kulp’lu Vatandaşlara hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek,”Hem ilçemize güzel bir eser kazandırdığımız için,hem de istihdama katkı sunduğumuz için mutluyuz ve gururluyuz.Bundan sonrada istihdama yönelik yatırımlar yapmaya devam edeceğiz.Bu anlamda bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta dostlarımız olmak üzere bütün hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Katılımcılar Zerguz Et Kavurma gezip işletmecilerden bilgi aldılar. Gezi sonunda açılışa katılanlara bir birinde lezzetli yemek ikramında bulunmasıyla son buldu.

Zerguz Et Kavurma’nın sunduğu yemek çeşitleri ise
Et Kavurma , Fırın Ağzı , Kuzu Tandır ,Dizik , Haşlama , Sebzeli Yemek , Saç Tava , Çorba ,Menemen , Omlet , Kavurma , Kahvaltı , Künefe , Çiğer Adana , Orfa , Kuzu Şiş Pirzola Kanat Ve Tavuş Şiş

Zerguz Et Kavurma Salonunda yapılan açılamada aynı zamanda 04128312700 Alo paket servisini de hizmette açarak ilçe merkezinde isteyen müşterilerine sıcak yemek ulaştıracağını söylediler

 

.

Bu haber 7032 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER