Kulp'ta ‘Kendine Gel’ Semineri

Öğrenciler yönelik ,Kulp Halk Eğitim Müdürlüğü ve Forum Eğitim Kurumları Kulp şubesinin ortaklaşa yaptığı motivasyon seminerinin ikincisi yapıldı.
Bu Haber 2017-12-12 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çok Amaçlı Konferans Salonunda verilen seminere, Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi İsmet Kaya konuk oldu. Kulp Halk Eğitim Müdürlüğü ve Forum Eğitim Kurumları Kulp şubesinin ortaklaşa organize ettiği seminere,Üniversiteye hazırlanan öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Seminerde, sınava hazırlanmakta olan öğrencilerin amaç-hedef belirlemesi, çalışma azmi ve disiplini, potansiyellerini ortaya çıkarma ve başarının imkansız olmadığını fark etmeleri konuları anlatıldı.
Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi İsmet Kaya’ya seminer sonunda Halk Eğitim Müdürü Şemsettin Pehlivanogullari tarafından Kendilerine hediyelerini takdim etti. Seminer sonunda Öğrencilere kısa bir konuşma yapan Pehlivanogullari ," Sevgili gençler sizler bizim istikbalimizsiniz ve sizlerin hedeflerinize ulaşması için bizler elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız." dedi

Bu haber 2982 defa okundu.
td>
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER