<
     


Pasur-Der Başkanı Çiçek’ten Bayram Mesajı

Diyarbakır –Pasur Kültür ve Dayanışma Derneği (Pasur-Der) Yönetim Kurulu Başkanı ve Gülan inşaat A.Ş ile İcem inşaat A.Ş. ismiyle İstanbul'da inşaat sektöründe önemli çalışmalar yapan iş adamı İrfan Çiçek, yayınladığı bir mesaj ile şirket çalışanlarının yanı sıra bütün hemşerilerinin ve İslâm âleminin Kurban Bayramını kutladı.
Bu Haber 2017-08-31 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Çiçek ‘’İçerisinde pek çok güzellikleri barındıran Kurban Bayramına bir kez daha ulaşmanın huzurunu ve sevincini birlikte yaşamaktayız. Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Yüce Rabbimize hamd olsun.
İlahi bir armağan olarak kabul ettiğimiz ve sevinçle karşıladığımız bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır. Paylaşma duygularının zirve yaptığı bu günlerde fakirin, fukaranın, yoksulun, yetimin, acizin, mazlumun ve hakkı elinden alınanın yanında olup bayram yapamayanlara bayram yaptırmak için çabalamalıyız.
Bu vesile ile Mübarek Kurban Bayramınızı en samimi duygularımla kutluyor, Bu anlamlı bayramın başta Kulp ilçesinde ve İstanbul’da yaşayan Hemşerilerimiz olmak üzere bu bayramın iç dünyamıza, İslâm âlemine ve dünyamıza huzur ve mutluluk getirmesini Cenâb-ı Allah’tan niyaz ediyorum.’
Pasur-Der Yönetim Kurulu Başkanı
İrfan Çiçek

 

 

 

Bu haber 22841 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER