Pasur Belediye Spor Kulübü kuruldu

Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, Kulüp başkanı ile yönetim kurulu üyeleri ve sporcular Kulp belediyesince alınan malzemelerin dağıtım töreninde bir araya geldiler.
Bu Haber 2017-03-04 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

İlk etapta 30 kişilik ve 3 teknik adamla futbol takımı oluşturan kulübün yöneticileri, kısa zamanda çok sayıda branşta mücadele edecek seviyeye gelmeyi hedeflediklerini belirtiler.
Merkez yeni mahallesindeki Halı sahada düzenlenen organizasyonda Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu ,Gençlere yaptığı konuşmada ,”Kulp’ta yaşayan ,Vatanını Milletini seven genç kardeşlerimizin Sportif alanda kendilerini geliştirmeleri ,kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve geleceğe umutla bakıp ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına Kulp’lu esnaflarımızla el ele vererek kulübü Kurduk, Gençlerimizden beklentimiz kendilerine Yakışır şekilde mücadele etmeleri, birlik beraberlik içerisinde bu kulübün daha iyi noktalara taşıması adına çaba sarf etmeleridir.kulübün kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi

Gençleri kötü alışkanlıklardan ve kafelerden kurtararak, spora kazandırmak için kulübü kurduklarını belirten Kulüp Başkanı Cihan Sari ise, “Bu konuda elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Amacımız ilçemizi ve ilçemiz gençlerini daha iyi yerlere getirmek, iyi gençler yetiştirebilmektir. Eski Kulüp Başkanımız şimdiki yeni yönetim kurulu üyemiz olan Tahsin Azbay’a ve bütün kulüp üyelerimize katılarından dolayı ve yardımlarını esirgemeyip yanımızda yer alan Kulp Kaymakamımıza, Kulp gençliği adına teşekkür ediyoruz” dedi.
Tören, Katılımcıların Sporcularla hatıra fotoğrafların çekilmesi ve hediyelerin takdim edilmesi ardında Pasur Belediye Spor kalecisinin kaleye geçerek, Kulp Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu’nun, Topun penaltı noktasından kaleciye doğru atığı şutlarla son buldu.
Törene, Kulp Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulp Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu ,Kulüp Başkanı Cihan Sari, İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Fatih Kaya, kulüp yöneticileri ile sporcuları ve vatandaşlar katıldı.

Öte yandan 2.Amatör liginde Pasur Belediye Spor takımı ilk maçını 15 Mart 2017 tarihinde Lice spor ile yapacak 

Bu haber 24793 defa okundu.
Diger İlçemizden Haberler

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER