KULP BELEDİYE EŞ BAŞKANLARINDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kulp Belediye Eş Başkanları Sadiye Süer Baran ve Metin Dinar Kurban Bayramı nedeniyle yayınladıkları mesajda Bayramın barışın müjdesi ve halkların birlikte yaşama arzusunun pekiştiği yarınlara vesile olmasını dileyerek tüm halkların Kurban Bayramını kutladı.
Bu Haber 2015-09-23 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>
Eş Başkanlar yayınladıkları mesajda şu ifadelere yer verdi. “ Bizi aynı sofrada buluşturan, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, genç yaşlı, zengin fakir ayırt etmeden birbirimize kenetlenmemize vesile olan bir mübarek Kurban Bayramı'nı daha karşılıyoruz.
Barışın, hoşgörünün, dayanışmanın, dostluğun pekiştiği, müstesna günlerden olan Kurban Bayramı’nın, her gün ölüm haberleriyle uyandığımız bu kara günlerin sona erdirilmesine vesile olmasını dileyerek coğrafyamızda Kurban Bayramı’nın halkımızın yaralarını sardığı, birbirine sıkıca kenetlenip barışa doğru hızla ilerlediği barış ve demokrasinin kazanmasını temenni ediyoruz”,Kurban bayramının Başta Pasur halkımıza ve tüm insanlığa Barış, Kardeşlik ve Özgürce bir yaşam getirmesini diliyor, tüm İslam Aleminin kurban Bayramını kutluyoruz” ifadelerine yer verildi.
Bu haber 7704 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER