KULPDER, RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bayramlar, aynı dinin, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren ve kırgınlıkları tamir eden ilahi armağanlardır.
Bu Haber 2014-07-26 14:36:40 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Bayramlar, aynı dinin, aynı inancın neşesinde insanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren, kardeşliği pekiştiren ve kırgınlıkları tamir eden ilahi armağanlardır.

Rengi, ırkı, dili, mezhebi ne olursa olsun mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

Bayramlar vesilesiyle yaralı gönüller, bitap düşmüş yürekler onarılmalı, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle bayramlarımız aydınlatılmalı, küskünlüklere son verilmelidir. Ayrıca başta Rojova , Filistin, ve Mısır olmak üzere tüm dünyada katliama maruz kalan ve zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin dertleri ile hemdert olunmalı ve bu kardeşlerimize dua edilmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının Başta kulplu Hemşehrilerimizin olmak üzere Müslümanlara birlik ve beraberliğine, huzur ve mutluluğuna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz eder, tüm İslam âleminin ve  Kulp’lu Hemşehrilerimizin  Bayramını  en içten  dileklerimizle tebrik ederiz

KULPDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

 

 

 

 

 

Bu haber 2564 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

 

 

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Diyarbakır
DERNEKLER