RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

”Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bırakarak; kardeşliğin, dostluğun, barışın, birlik ve beraberliğin en ileri düzeye ulaştığı bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu Haber 2014-07-25 22:37:49 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>
Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermemiz gerektiğine inanıyorum. Bizi biz yapan değerlere olan inancımızla, sevgi, şefkat, merhamet, hak ve adalet değerlerine dayalı bir medeniyetin temsilcileri olarak geçmişten aldığımız gücü geleceğe taşımayı kendimize vazife biliyoruz.
 
Bayramlarda gösterdiğimiz birlik ve beraberliği, her zaman korumalı ve yaşatmalıyız. Bu bayram da inşallah bundan önceki bayramlar gibi sevinçle, mutlulukla ve coşkuyla yaşanacak ve bayramlardaki birlik beraberliğimiz bu ülke var oldukça devam edecektir.
 
Herkesin huzur içinde, ailesiyle, tüm sevdikleriyle, acı ve kederden uzak güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyor, bu duygularla tüm İslam Alemi ‘nin,  Kıymetli Kulp‘lu hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramları’nı kutluyor,  hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Kulp İlçe Kaymakamı

Mehmet Maraşlı 

Bu haber 1803 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER