PASUR-DER BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmanın doruğa çıktığı özel günlerdir
Bu Haber 2014-07-25 12:25:28 Eklenmistir.

                 Resmi Buyutmek Icin Uzerine Tiklayin

td>

Bu günler; dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir.

Ramazan ayı boyunca başta Rojova olmak üzere Filistin, Mısır ve tüm İslâm coğrafyasında kadın, çocuk ve yaşlı demeden kardeşlerimize reva görülen zulüm, şiddet ve cinayetlerin üzüntüsü yüreğimizi dağladı. Bu bayramı idrak ederken, açların, yoksulların, mahrumların, mağdurların ve zulme uğramışların dertleriyle dertlenmeliyiz, acılarına ortak olmalıyız ve bu kardeşlerimize can-ı gönülden dua etmeliyiz.

                Bu duygu ve düşüncelerle başta  Pasurlu Hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam coğrafyasında akan kan ve gözyaşlarının durmasını, bütün kardeşlerimizin bayrama huzur ve güven içerisinde geçmesini dileyerek, İlçemizde  ve gurbete yaşayan  tüm halkımızın  Ramazan Bayramının, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umarak Ramazan Bayramını kutlar, saygı ve sevgiler sunarım

                                                                                                                              Servet Güzel

         Pasur-Der Başkanı 

 

 

Bu haber 1950 defa okundu.
Diger Tebrik Mesajları

 

PasurunSesi.Com | Yerele Işık Tutar ( Kulp / Pasur )
   © Copyright 2014 Pasurun Sesi. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Koplayanamaz..

Diyarbakır Veteriner

İlçemizden Haberler
Kulp Belediyesi
Kulp Kaymakamlığı
İlçemiz
Güncel Haberler
Ak Parti
BDP
Diyarbakır
DERNEKLER
NAR-DER
PASUR-DER
KULP-DER